Makijaż powinien być pasujący do wieku

Make- up powinien być pasujący do wieku. Obserwuje się na mieście, iż coraz większa liczba dorastających dziewcząt decyduje się na ostrzejszy make-up, ponieważ wydaje im się, iż w ten sposób zwrócą na siebie wzork mężczyzn. Tymczasowo, nawet większa część dorastających chłopaków wypowiada się, iż nie znoszą sztuczności- preferują naturalne uroki nastolatek.

Należy więc pomyśleć,zanim jedna z dorastających dam wybierze mocny cień do powiek czy zbyt mocno podkreślającą usta pomadkę. Najtrudniejsze jest jednakże to, że opiekunowie i wychowawcy klas o wiele częściej bagatelizują wygląd dziewczynek uważając, że są znacznie większe problemy.

Dorastające dziewczyny powinny jednak być świadome, że zbyt szeroka ilość używanych kosmetyków w czasach młodych lat może skutkować też pogorszeniem się stanu naszej skóry. Dużym problemem jest też zachowanie pewnych dorosłych osób, jakie preferują styl ubierania przypominający w dużej mierze dziewczęta trzynasto czy czternastoletnie. Wyjątkowo często widać w ogromnych miastach podobnych, jak Warszawa spotyka się dorosłe kobiety zakładające króciutkie spódniczki a także zabawne, kolorowe koszulki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s